telve.net'e hoşgeldiniz!

Bu platformda başka web sitelerinden bağlantıları veya kendi orijinal içeriklerinizi paylaşabilir ve var olanları görüntüleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar sizin gönderileriniz üzerinde oylama yapabilir, evet oyları gönderileri ön sayfaya taşıyacaktır. Ayrıca gönderilere yorum yapabilir veya yorum yapanlara yanıt yazabilirsiniz.

Her bir konunun (/t ile başlayan /t/NEWS gibi bağlantılar) kendine has konsepti, formatı, kısıtlamaları vb. vardır ve gönderilerinizi/yorumlarınızı paylaşırken bu kurallara uymazsanız ve eğer gönderiniz/yorumunuz şikayet de almışsa, silinme veya gizlenme riskiyle karşı karşıya kalır.

Popüler konular daima sitenin en üst kısmında belirecektir. DEVAMI yazan yere tıklayarak aboneliklerinizi yönetebileceğiniz sayfaya ulaşırsınız. Abonelikleriniz sıcak sekmesi altındaki sıralamaları etkileyecektir. Solunuzdaki kenar çubuğu() aboneliklerinize hızlı erişim olanağı sağlar.

yeni sekmesi en son, en yeni gönderileri listeler.

tartışmalı sekmesi en çok yorum alan gönderileri gösterir.

zirve sekmesi en çok evet oyu alan gönderileri verir.

yükselen sekmesi bu üçünün bir kombinasyonudur. Popülerleşme eğiliminde olan gönderileri listeler.

sıcak sekmesi bu dördünün ve aboneliklerinizin bir kombinasyonudur. Size şu anki en popüler içerikleri görüntüleyecektir.

Yeni bir bağlantı gönderdiğinizde telve.net otomatik olarak en iyi resimi, verdiğiniz URL'den (tam adresten) algılar. Yani bu işle sizin ilgilenmenize gerek yoktur. Benzer şekilde direk resim veya YouTube, Twitter, Facebook gibi platformlardan içerikler paylaştığınız zaman da içerik kendiliğinden buraya gömülecektir.

Ee, hadi ne duruyorsun? Binlerce topluluk üyesiyle hemen bir bağlantı paylaş.şifremi unuttum?
/t/RAMAZANDASAĞLIK